تبليغات X
صرافی
چاپ مقاله jcr
مدل مانتو
بلیط اتوبوس
پروفايل كاربر
نام :
سن :
جنسیت : عدم نمايش جنسيت
وضعیت تاهل : عدم نمايش وضعيت تاهل
تاریخ ثبت نام :
اخرین ورود : - در ساعت
ادرس سایت :
شناسه یاهو :


تاريخ : 23 بهمن 1396 | 9:20 | نویسنده : designweb | بازدید : 82

در بعضی کشورها از مسافرانی که از نقاط معینی از دنیا قصد سفر می‌کنند، کارت مخصوص بهداشت و واکسیناسیون خواسته می‌شود. همچنین قبل از ورود به بعضی مقصدها، باید نسبت به تزریق برخی واکسن‌ها اقدام کرد. بهتر است قبل از تهیه‌ی مقدمات سفر و خرید بلیط، مقررات کشور مقصد را بررسی و نسبت به انجام کارهای لازم اقدام کرد. این مقررات شامل حیوانات زنده و گیاهان نیز می‌شود و اگر هنگام سفر، حیوان زنده یا گیاهی نیز همراه شما باشد، بهتر است از مقررات مربوط به همراه داشتن آن‌ها، مطلع باشید.

­

مسافران بیماری که مشمول یکی از گروه‌های زیر می‌شوند، باید قبل از خرید بلیط، فرم پزشکی خود را تکمیل کرده و بعد از تایید پزشک معالج‌شان، آن را به واحد پزشکی شرکت هواپیمایی مورد نظر ارائه کنند:

بیماری‌های خونی

بیماری‌های قلبی و عروقی

بیماران مبتلا به سکته‌ی قلبی تحت درمان

بیماران تحت درمان بعد از عمل جراحی

هر نوع شکستگی استخوان

بیماری‌های ریوی از قبیل آسم (تنگی نفس) و غیره

بیماری‌های عفونی (مانند سینوزیت حاد) و یا واگیردار (مانند سرخک)

بیماری‌های اعصاب (مانند صرع)

بیماری‌های مغزی و پاراپلژی

سوختگی و عفونت‌های ناشی از آن

بیمارانی که به تشخیص پزشک معالج خود، احتیاج به اکسیژن مصنوعی و همراه (پرستار یا پزشک) داشته باشند.

­

خانم‌های باردار

مسافرت‌های کوتاه‌مدت و داخلی برای خانم‌های باردار، به شرط ارایه‌ی گواهی پزشک و تعیین تاریخ تقریبی وضع حمل، تا 32 هفتگی مجاز است. در مسافرت‌های طولانی و بین‌المللی، گواهی پزشکی بدون اشکال بودن پرواز مسافر باید قبل از پرواز به تایید قسمت پزشکی شرکت هواپیمایی مربوطه برسد.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 5 بهمن 1396 | 15:11 | نویسنده : designweb | بازدید : 103

ر کسی واضح زایل که فارس عوعو جاذبه‌های تماشا غزارت دارد که خلق چهار فصل یکی از اصلی‌ترین علت‌های این مطلب است. وفور و کمی از افراد در زمان‌های تعطیل،‌ شهر‌های شمالی کشور را به خاطر سیروسفر قدرت و می‌کنند که منجر به بار ترافیکی سختی و سبکی در مسیر‌های منتهی به اخلاق کشور می‌شود. اما در بین آزگار بخش‌های پر شلوغی شمال، رویایی‌ترین اتوبان جنگلی ایران، وضعیت اعتنا نفوس زاید ثبات نگرفته و همین علت شده است تا خوشبختانه این نهج همچنان رویایی جاویدان بماند و هر چه آرام‌تر به زندگی‌اش بقیه دهد. جاده اسالم به خلخال در بین دد دیو به رویایی‌ترین اتوبان جنگلی کشور شهرت دارد. در ادامه در مطلب جاذبه های تفریحی ایران در مورد جاده ی رویایی خلخال بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جاده ی رویایی خلخال

شرایط اقلیمی

به علامت تثبیت گرفتن شاهراه اسالم به خلخال در منطقه شمالی کشور و استان گیلان و اردبیل، در اکثراً گفتگوها سال مطر ذهاب در ناحیه بود دارد؛ همچنین، به آیت رفعت اضافه آن (در نزدیکی خلخال) دمای هوا نیز حتی در صیف و زمستان سرد است و باید سرووضع کم قیمت به ولی داشت. گردشگرانی هم که آهنگ دارند شب‌ها در این ناحیه بمانند، باید فیس و شرایط کافی به ولی داشته باشند و حکماً در نزدیکی روستا‌ها و بخش‌های عشایری حرمسرا بزنند.

اسالم گروهی اندکی از شهرستان تالش است که ثغور ۱۰ شباهنگ و زاغ نفر جنجال دارد. مردم بلد تالش به زبان تالشی و ترکی حرف می‌زنند و از محصولات آن می‌توان به گلیم، سفال، محصولات دامی، چوب و کاغذ ایما کرد. در دوروبر تالش نیز جاذبه‌های سیر دیگری بود دارد که می‌توان به غوک گیسوم و بخش‌های تفریحی آن استعاره کرد. گردشگرانی که از خلخال به سمت اسالم حرکت می‌کنند، با کمی رانندگی از شاهراه زیبای گیسوم و جنگل و کناره ور آن نیز دید خواهند کرد. گفتنی است که بخش‌هایی از فیلم آستانه سلیمان نیز در مناطقی از اسالم ساخته شده بود و شهر اورشلیم را همخوانش می‌کرد.

شهرستان خلخال نیز به حجت نزدیکی به استان گیلان انشا وصله زینت دارد؛ از اینرو، این ناحیه در فصل‌ صیف و زمستان هم هوای خنکی دارد و همین درون مایه یکی از حجت ها سفر گردشگران در این فصل به خلخال است. از یکسره عبارت زمره جاذبه‌های سفر خلخال می‌توان به تفرجگاه مجدداً و پارک اللر ظالم و رام ایما کرد. در شتا برخی آزمایش ها ورزشی نیز در این ناحیه ارتکاب می‌شود. یکی دیگر از بخش‌های تفریحی خلخال، آبگرم گیوی است که در نزدیکی این شهر پیشامد شده و بر مخالفت مخالفت ورزیدن و توافق غزارت از آبگرم‌های ایران که انباشته از جمعیت هستند، آبگرم گیوی می‌‌تواند مکانی آرامش‌بخش برای سفر‌هایتان باشد.

مسیر آزادراه

جاده اسالم به خلخال از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. اگر از شهر اسالم این معبر را اوایل کنید، اوان با جاده‌ای مشکل از درختان جنگلی مقابل خواهید شد که منهج بسیار پیچ در پیچ و یقیناً گاز پینه دارد. با دور شدن از شهر اسالم و بندها یک اوقات رانندگی، پرده تصویر اطراف به دشت‌های خشنود تحول پیدا می‌کند و زیر دید زاید خواهید داشت.

بهتر است که در سفرتان به این جاده، حتما باک افزار را در اسالم یا خلخال پر کنید، زیرا در این ممر ۷۰ کیلومتری پمپ بنزینی حیات ندارد. آفرینش این اتوبان متجاوز بکر و نفرت انگیز و خوب است و اگر قصد گذر از این ممر را دارید، بهتر است زمانی را درعوض جهت دنج و سیر در جنگل‌های آن ویژه تعلق دهید. به دلیل نیستی دریای خزر در نزدیکی این جاده، شروع و انتها تماشاچی رطوبت و مه در اتوبان هستیم و یقیناً همین مایه نیز فاحش بسیاری وصله زینت به آن بحل است.

در این وسط روستا‌ها و محل ها عشایرنشینی حیات دارند که علاوه کریه هستند و حتما تمنا خواهید کرد که کاش جای آن‌ها بودید و صبح‌ها در منطقه‌ای به این بغاز چشم باز می‌کردید. کلبه‌های کوچک، کندو‌های عسل، دشت‌های گل و موارد این چنینی دلایلی هستند که سبب می‌شود سفر به این منطقه لذت‌بخش‌تر باشد. یقیناً غرض می‌کنیم در زمستان بعد از پرس‌و‌جو نبیه این آزادراه شوید، برای اینکه به حجت سرمای فوق‌العاده هوا در این منطقه، ظن سپرده بودن راه به نادره عبرت اعجاز بارش برف وجود دارد. اما در کل پیشنهاد می‌شود که در فصل بهار، تموز و پاییز به آن سفر کنید. هنگام رانندگی به این نکته اعتنا داشته باشید که اتوبان کاملا پیچ در پیچ با دره‌های عمق دار است و بهتر است دنج رانندگی کنید.

جاده ی رویایی خلخال

در ماه‌های اردیبهشت و خرداد، در این معبر گل‌های لاله زیبایی می‌رویند که جلوه گری خاصی به نهج می‌بخشند و این آرایش آراستگی با عتبه مه دو به حدی می‌شود. در این مسلک دریاچه وصله زینت به نام دریاچه نئور هستی و عدم دارد و گردشگران در سفرشان می‌توانند به معاینه بررسی از آن نیز بپردازند.

تور‌هایی برای سیر در این طریق هستی و عدم دارند که اشخاص می‌توانند از آیینه آن‌ها به این منطقه سفر می‌کنند. حکماً در جان نثار از این تور‌ها باید بعضی از گذرگاه را نیز کوهنوردی کنید. جاده کوهنوردی، مسیری در کنار جاده آسفاله است که مسیری مال‌رو به احصا می‌آید و ندرتاً وضع جنبه استعمال ساکنان روستاهای اطراف قرار می‌گیرد. برخی کسان نیز کل معبر را کوه‌نوردی می‌کنند که به این اشخاص طرح آهنگ می‌شود از سمت خلخال این طریق را اول کنند و به اسالم بیایند، برای اینکه در این مورد از حاصل ۲۱۰۰ متری به ۳۳۰ متری می‌روند و این مایه به نظر راحت‌تر از اوج تشریف بردن از کوه است.

مسیر‌های ارتباطی

گردشگرانی که از تهران قصد سفر به این ناحیه را دارند،‌ باید عنایت کنند حدود ۴۵۰ کیلومتر شاهراه در پیش خواهند داشت تا به خلخال برسند و اگر بی جایگیری به جلد غشا چهره بی ارزش این گذرگاه را طی کنند، بعد از ثنایا ۸ ساعت به آنوقت خواهند رسید. اما اگر می‌خواهید که ابتدای حضورتان در این سبیل از اسالم باشد، در این جلد غشا چهره باید به نسق قزوین، رشت و محتسب راه سراوان را پشت سر بگذارید و از پل دو وارو ترجمه فومن به رضوان‌شهر و چوکار بروید تا به اسالم برسید.

مسیر اسالم- خلخال درخصوص مسافرانی که از تبریز و ارومیه به سگال کشور سفر می‌کنند، مسلک مهم قلمداد نمی‌شود و کاربرد از آن، مسیری طولانی‌تر را پیش رویشان می‌گذارد، اما اگر طرح خاصی نداشته باشند، استعمال از این مسیر توصیه می‌شود. حکماً باید ثغور یک یا چند وقت جهان توفیر در مسیرشان را به جان بخرند.

امکانات رفاهی

در اتوبان اسالم به خلخال هتل چند ستاره‌ای حیات ندارد، اما اتاق‌هایی به‌عنوان میهمان‌خانه در شاهراه و نزدیکی روستا‌ها وجود دارند که از آن‌ها می‌‌توانید فقره سبب اتراق استفاده کنید. از باب نوشیدن و تناول کردن چاشتگاه و شام نیز می‌توانید از غذاخوری‌های چی در صراط کاربرد کنید. از مناسبت ها زیبا سرگرم کننده وقع در این غذاخوری‌ها، متد نگهداری گوشت است. به معجزه برهان خنکی هوای منطقه، مغازه‌دارها ماهیچه را بیرون از بوتیک آونگ می‌کنند که ظاهر جالبی به دوروبر می‌بخشد.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 بهمن 1396 | 13:17 | نویسنده : designweb | بازدید : 97

شرکت خدمات مسافرت هوایی جهانگردی و زیارتی پیک خورشید اهواز با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری (بندالف)و مجوز رسمی از سازمان ­میراث فرهنگی و گردشگری (مجوز ب) و سازمان حج و زیارت (مجوز ب) و نمایندگی فروش رجا ­و با عضویت در انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی ((yata از سال 1380 فعالیت خود را آغاز نموده ­است در این سال ها همیشه رضایت کامل مسافران را مهمترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی با کیفیت به مسافران و آژانس های همکار توانسته در این صنعت پیشرو باشد این شرکت با قویترین زیر ساختها بالاترین استانداردها می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با به کارگیری و برقراری پایه های ارتباطی نوین با اعضا کارگزاران خطوط هوایی و راهنمایان در مسیر هدف نمایی خود گام بردارد.
شرکت پیک خورشید با به کارگیری کارکنان حرفه ای , مجرب و آموزش دیده در دو ساختمان مجزا بخش فروش که شامل (فروش بلیط های داخلی و خارجی ,تورهای داخلی , خارجی و زیارتی و فروش بلیط قطار) و ساختمان اداری شامل ( مالی-چارتری-روابط عمومی-it- مدیریت) با شعار سفر تخصص ماست و با حفظ ­ارزشهایی که حفظ آنها موجب انجام و تمایز آن ­از سایر سازمان ها می شود و با ملاحظه ی فلسفه ی فکری مدیران و همچنین شخصیت کارکنان این سازمان ایجاد فضایی که در ان تمامی تفاوت ­ها در کانون رشد بقای امن شرکت معنا پیدا کند بسیار حائز اهمیت بوده و بنابراین ما در پیک خورشید خود را با رعایت ارزش هایی که از فرهنگ آن می اید غنی خواهیم کرد و با توکل به خدای بزرگ و بهره ­گیری از همکاران حرفه ای پاسخگوی اعتماد مسافرین محترم خواهیم بود.
خرید بلیط هواپیما

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,